4 min. čitanja

Popis marina na Jadranu

Popis marina na Jadranu
Foto: Davor Žunić / ACI

ACI marine

ime-link/adresa telefon fax e-mail/VHF Ch 17
ACId.d.51410
Opatija,M.Tita151
051 271 288       051271824 aci@aci-club.hr
Umag 52470 Umag,
Šetalište V. Gortana b.b.
052 741 066
052 741 897
052 741 166 m.umag@aci-club.hr
Rovinj 52210 Rovinj,
Šet. Vijeća Europe b.b.
052 813 133 052 842 366 m.rovinj@aci-club.hr
Pula 52100 Pula,
Riva 1
052 219 142 052 211 850 m.pula@aci-club.hr
Pomer 52100 Pomer – Pula,
Pomer b.b.
052 573 162
052 573 400
052 573 266 m.pomer@aci-club.hr
Opatija – Ičići 51414 Ičići,
Liburnijska cesta bb
051 704 004 051 704 024 m.opatija@aci-club.hr
Cres 51557 Cres,
Jadranska obala 22
051 571 622 051 571 125 m.cres@aci-club.hr
Supetarska Draga
51280 Rab, p.p. 42
051 776 268 051 776 222 m.supdraga@aci-club.hr
Rab 51280 Rab,
p.p. 42, Banjol
051 724 023 051 724 229 m.rab@aci-club.hr
Šimuni 23251 Kolan,
Šimuni b.b.
023 697 457
023 697 465
023 697 462 m.simuni@aci-club.hr
Žut 22242 Jezera,
Otočje Kornati
0227860278 022 786 0279 m.zut@aci-club.hr
Jezera 22242
Jezera, p.p. 2
022 439 315 022 434 294 m.jezera@aci-club.hr
Vodice 22211 Vodice,
Vodice b.b.
022 443 086 022 442 470 m.vodice@aci-club.hr
Skradin 22222 Skradin,
Obala P. Šubića b.b.
022 771 365 022 771 163 m.skradin@aci-club.hr
Trogir 21220 Trogir,
Čiovo – Put Cumbrjana b.b.
021 881 544 021 881 258 m.trogir@aci-club.hr
Split 21000 Split,
Uvali Baluni b.b.
021 398 548
021 398 599
021 398 556
021 361 310
m.split@aci-club.hr
Milna
21405 Milna
021 636 306
021 636 366
021 636 272 m.milna@aci-club.hr
Vrboska 21463,
Vrboska b.b.
021 774 018 021 774 144 m.vrboska@aci-club.hr
Palmižana 21450 Hvar, Palmižana b.b. Pakleni otoci 021 744 995 021 744 985 m.palmizana@aci-club.hr
Korčula
20260 Korčula
020 711 661 020 711 748 m.korcula@aci-club.hr
Dubrovnik
20236 Dubrovnik, p.p. 35
020 455 020
020 455 021
020 455 022 m.dubrovnik@aci-club.hr

Ostale marine (davatelj koncesije: županija)

ime-link/adresa telefon fax e-mail
FUNTANA, Ribarska 11
52452 Funtana
052 428 500 052 428 501 funtana@montraker.hr
ČERVAR-PORAT, Riva Amfora 8
52449 Červar 
052 436 661 052 436 320 marina.cervar@plavalaguna.hr
PARENTIUM, Zelena laguna bb
52440 Poreč
052 452 210 052 452 212 marina.parentium@plavalaguna.hr
MARINA VALALTA, Cesta Valalta –Lim 7
52210 Rovinj
052 811 226 052 811 463 valalta@valalta.hr
VRSAR, Obala M. Tita 1a
52450 Vrsar
052 441 052 052 441 062 vrsar@montraker.hr
POREČ, Turističko šetalište 9
52 440 Poreč
052 451 913 052 451 913 info@marinaporec.com
ADMIRAL, M. Tita 198
51410 Opatija
051 710 300 info@liburnia.hr
A/C Poljana, Privlaka bb
51550 Mali Lošinj
051 231 601 poljana@lostur.htnet.hr
Y/C MALI LOŠINJ, Privlaka bb
51550 Mali Lošinj
051 231 077 losinjplov-turizam@ri.t-com.hr
MARINA PREKO, Vrulja 2, 23273 Preko 023 286 230

99 700 54 11

 

023 286 272

info@marinapreko.com
MARINA NAUTIKA VELI RAT, Veli Rat
23287 Veli Rat, Dugi Otok
023 378 072 023 378 072 marinavelirat@baotic-yachting.com
ŠANGULIN, Kraljice Jelene 3
23210 Biograd n/m
023 383 738 023 384 944 info@sangulin.hr
Žiža d.o.o., Trg G.Cvitana bb
Zaton
022 485 201
BETINA Nikole Škevina 15
22244 Betina
022 434 497
022 434 844
022 434 497 marina-betina@si.t-com.hr
MARINA Kaštela Šet. k Tomislava bb
21213 Kaštel Gomilica
021 204 010 021 204 040 info@marina-kastela.hr
TUČEPI d.o.o., Kraj 39A
21325 Tučepi
021 623 155 021 678 762 marinatucepi@st.t-com.hr
Nautički centar Komiža d.o.o., Hrvatskih mučenika 9
21485 Komiža
021 713 849 021 713 801 nautic.komiza@hi.t-com.hr
Zlatan otok d.o.o., Sv. Nedilja
21465 Jelsa
021 754 709 021 745 709 zlatanotok@zlatanotok.hr
Milna invest d.o.o., Pantera
21405 Milna
021 636 247 021 636 247 milna@marinavlaska.com
Zirona d.o.o.,
Drvenik Veli
099 810 7801 marinazirona@gmail.com
MARINA Lav d.o.o., Grljevačka 2A
21312 Podstrana
021 500 388 021 300 387 info@marinalav.hr
Obrt „Pipo“, Luka Lav
21412 Pučišća
021 633 096 021 633 096 luke@yahoo.com
Hoteli Makarska d.d., Šet. Dr. Frane Tuđmana 1,
21300 Makarska
021 440 500 021 612 073 zeljko.kordic@hoteli-makarska.hr
Ladesta d.o.o., Uvala Pasadur b.b.,
20290 Ubli
020 805 002 020 802 444 info@diving-paradise.net
Ostale marine (davatelj koncesije: Vlada RH)
ime-link/adresa telefon fax e-mail
MARINA VERUDA, Cesta. prekomorskih brigada 12
52100 Pula
052 214 740 052 211 194 marina-veruda@pu.t-com.hr
MARINA PUNAT, Puntica 7
51521 Punat
051 654 111 051 654 110 marina-punat@marina-punat.hr
MARINA NOVIGRAD, Ul. Sv. Antona 15
52466 Novigrad
052 600 480 052 600 490 marina@nauticahotels.com
MARINA BORIK, Obala Kneza Domagoja 1
23000 Zadar 
023 333 036 023 331 018 info@marinaborik.hr
MARINA DALMACIJA, Elizabete Kotromanić 11/1
23000 Zadar
023 200 300 023 200 333 info@marinadalmacija.hr
MARINA SUTOMIŠĆICA, Otok Ugljan
23 273 Sutomišćica
023 335 808 023 335 810 info@oliveislandmarina.com
MARINA MANDALINA, Obala Jerka Šižgorića 1
22000 Šibenik
022 312 975 022 312 976 info@marinamandalina.hr
MARINA KORNATI, Obala kneza Branimira 1
23210 Biograd n/m
023 383 800 023 384 500 info@marinakornati.com
MARINA HRAMINA, Put gradine bb
22243 Murter 
022 434 411 022 435 242 info@marina-hramina.hr
MARINAK REMIK, Splitska 24
22202 Primošten
022 581 111
022 570 068
022 571 142 marina@primosten-hoteli.hr
MARINA TRIBUNJ, Jurjevgradska 2
22212 Tribunj
022 447 140 022 447 141 marina-office@marina-tribunj.hr
MARINA FRAPA, Uvala soline
22203 Rogoznica
022 559 900 022 559 932 marina-frapa@si.t-com.hr
Izvor: Ministarstvo mora, prometa i infrastrukture
Pritisnite ESC za zatvaranje.

© 2022 Morski HR. Powered by Ghost & Staticweb.dev

You've successfully subscribed to Morski HR
Great! Next, complete checkout for full access to Morski HR
Welcome back! You've successfully signed in
Success! Your account is fully activated, you now have access to all content.
Success! Your billing info is updated.
Billing info update failed.
Your link has expired.