1 min. čitanja

Nema parkiranja po pješačkim zonama! Na području Grada Rovinja zahvaljujući kamerama, kažnjeno 194 vlasnika vozila!

Nema parkiranja po pješačkim zonama! Na području Grada Rovinja zahvaljujući kamerama, kažnjeno 194 vlasnika vozila!
Foto: Grad Rovinj

ROVINJ - Tijekom prošlog tjedna na području pješačke zone provedena je koordinirana akcija nadzora prometnog redarstva u suradnji s djelatnicima Ministarstva unutarnjih poslova, s ciljem kontrole poštivanja zabrane prometovanja unutar pješačke zone. U okviru akcije sankcionirano je 12 vozila koja nisu posjedovala odgovarajuće odobrenje za prometovanje navedenim područjem.

Grad Rovinj podsjeća građane i posjetitelje da prometno redarstvo i dalje provodi pojačane kontrole nepropisno zaustavljenih i parkiranih vozila na području cijelog grada.

U kratkom vremenskom razdoblju, zahvaljujući sustavnom nadzoru putem videonadzora te mobilnog videonadzora, evidentirano je i sankcionirano ukupno 194 vozila u prekršaju.

Kontrole se nastavljaju istim intenzitetom, a svi uočeni prekršaji bit će sankcionirani u skladu s važećim zakonskim propisima.

Grad još jednom apelira na sve sudionike u prometu da poštuju prometne propise, koriste označena parkirališta i vode računa o sigurnosti i protočnosti prometa, osobito u zonama škola, vrtića, bolnice i ostalih osjetljivih područja.

D.G.

Pritisnite ESC za zatvaranje.

© 2025 Morski HR. Powered by Ghost & Staticweb.dev

You've successfully subscribed to Morski HR
Great! Next, complete checkout for full access to Morski HR
Welcome back! You've successfully signed in
Success! Your account is fully activated, you now have access to all content.
Success! Your billing info is updated.
Billing info update failed.
Your link has expired.