1 min. čitanja

ZAGREBAČKI PLIVAČ Čovjek koji je plivao u Savi sam izašao, pokupila ga Hitna pomoć

ZAGREBAČKI PLIVAČ Čovjek koji je plivao u Savi sam izašao, pokupila ga Hitna pomoć
Foto: JVP Zagreb

Jutros oko 9 sati na zagrebačkom je Trnju krenula potraga za čovjekom koji je navodno viđen kako pliva u rijeci Savi.

Prolaznik je, prema prvim informacijama, vidio čovjeka u Savi između Mosta slobode i Mosta mladosti. Alarmirane su hitne službe i krenula je potraga.

Vatrogasci su čamcima krenuli pretraživati rijeku, no srećom, ubrzo se otkrilo da nema potrebe za većom potragom.

Muškarac koji je u ponedjeljak oko 9 sati ušao u rijeku Savu kod zagrebačkog naselja Trnje, sam je izašao iz korita rijeke te će kolima Hitne medicinske pomoći biti prevezen u bolnicu, potvrdila je Hini Policijska uprava zagrebačka (PUZ).

Javna vatrogasna postrojba Zagreb Indexu je potvrdila da su nekoliko minuta nakon dojave bili na intervenciji s jet-skijem, čamcima, četverociklom i dronovima na i oko rijeke Save.

J.T.

Pritisnite ESC za zatvaranje.

© 2025 Morski HR. Powered by Ghost & Staticweb.dev

You've successfully subscribed to Morski HR
Great! Next, complete checkout for full access to Morski HR
Welcome back! You've successfully signed in
Success! Your account is fully activated, you now have access to all content.
Success! Your billing info is updated.
Billing info update failed.
Your link has expired.