2 min. čitanja

Bronca braći Fantela na Svjetskom prvenstvu klase 49 er u Kanadi

Novi veliki rezultat zadarskih jedriličara Šime i Mihovila Fantele. Fantele su na netom završenom Svjetskom prvenstvu klase 49 er u Kanadi osvojili treće mjesto i brončanu medalju, javlja Radio Zadar.

Svjetski prvaci postali su Nizozemci, Bart Lambriex i Floris van der Werken, do srebra su stigli Španjolci, Diego Botin i Iago López Marra.

Woohoooo overjoyed with the bronze medal! 🥉🥳 thank you all for your support🔥 @croatiafulloflife @zhikaustralia @...

Posted by Fantela Sailing Team on Tuesday, September 6, 2022

Željko Kapelari

Bivši hrvatski olimpijac slavio je na Mornar CRO Melges 24 Cupu s posadom Universitas Nova. Praznik jedrenja u Splitu završio je pobjedom bivšeg hrvatskog olimpijca Ivana Kljakovića Gašpića koji je s posadom Universitas Nova slavio na rekordnog regati CRO Melges 24 Cupa koja se proteklog vikenda u…
Bepo Duplančić prvak Hrvatske u klasi optimist 2022
Flota od 155 malih jedriličara je svoje vještine pokazala na regatnom polju smještenom južno od Čiova. Josip Tafta, Bepo Duplančić i Roko Čepić Zokić osvojili su prvo, drugo i treće mjesto u Kupu Hrvatske u sezoni 2021/22 godinu. - Čestitamo im od srca kao i njihovom treneru