Tučnjavom završila vaterpolo utakmica između Mornara i Solarisa na Poljudu

SPLIT – Nakon susreta 2. kola hrvatskog vaterpolskog prvenstva između Mornara i Solarisa na bazenu u Poljudu izbila je tučnjava. Domaći sastav slavio je rezultatom 12:11, ali je gostujući Solaris imao priliku izjednačiti u posljednjem napadu, sedam sekundi prije kraja.

Nakon minute odmora po dogovoru s trenerom u napad je krenuo i vratar Marin Šparada. On je žestoko krenuo po loptu i nasrnuo na jednog igrača domaćih, s čim je nastavio i nakon kraja utakmice, kao da nije čuo kako je vrijeme isteklo.

Voda se odmah zapjenila, igrači gostiju s klupe su skočili u bazen nakon što su i domaći napravili isto, ali se sukob ubrzo smirio, javlja Index.hr.

Mornar je imao tri gola prednosti (12:9) nešto više od tri minute prije kraja, ali ga je na kraju u posljednjem napadu obranom spasio vratar Marin Kordić.

Incident pogledajte OVDJE od 1:15:00.