Šibenčanin prvak Hrvatske na 200 mješovito!

Toni Slavica, član Plivačkog kluba Šibenik, osvojio je novu titulu seniorskog prvaka Hrvatske na 200 metara mješovito na državnom prvenstvu u Zagrebu, na kojem se natjecalo 170 plivačica i plivača. Zlato je osvojio s vremenom 2:06,77 i tako obranio lanjski naslov, odnosno nastavio niz seniorskih titula.

Toni je nastupio i na 200 slobodno i osvojio šesto mjesto s vremenom 1:56, što je blizu njegovog najboljeg rezultata.

Toni je na prvenstvu nastupio po povratku s trenerom Dinom Tepićem s priprema za nadolazeća natjecanja u Turskom Beleku, a glavni cilj bio je razvitak specifičnih elemenata tehnika i trke u 50m bazenu.

Sljedeći ispit novog-starog prvaka države bit će Regionalno prvenstvo Hrvatske za dobne skupine koje će se ove subote održati u Splitu, piše Šibenski portal.